Stołówka szkolna - Szkoła Podstawowa nr 15 w Lublinie

Informacje dot. stołówki szkolnej

W Szkole Podstawowej nr 15 im. Jana Pawła II w Lublinie posiłki dostarczane i przygotowywane są przez firmę cateringową Eco-Planet. Cena jednego obiadu dla ucznia wynosi 3,80 zł. Posiłki wydawane są w godzinach 10:30 - 14:00.
Zapisy dziecka na obiady odbywają się za pomocą karty zgłoszenia, którą rodzic lub opiekun prawny dziecka składa w sekretariacie szkoły. Opłaty za posiłki powinny być wniesione "z dołu" do 5-go dnia następnego miesiąca (np. za obiady za wrzesień - płatność do 5 października). Odpłatność za obiady za dany miesiąc uiszczana jest na indywidualne konto ucznia z podaniem jego imienia i nazwiska oraz szkoły, do której uczęszcza wg wzoru: "Ada Adamska SP15".
W przypadku nieobecności dziecka w szkole należy zgłosić ten fakt mailowo na adres obiady@sp15.lublin.eu najpóźniej do godziny 07:00 dnia, w którym nastąpi nieobecność. Koszt posiłku w przypadku rezygnacji ucznia odlicza się od opłaty w kolejnym miesiącu.

Zgłoszenie ucznia do korzystania z posiłków

Rezygnacja ucznia z korzystania z posiłków

Regulamin Stołówki Szkolnej